Elemco - wentylatory, coolery oraz inne akcesoria komputerowe i elektroniczne
elemco, akasa, sunon, cooljag, aerocool, e-tec, coolery, wentylatory, akcesoria komputerowe, chłodzenie, modding, chłodzenia,
 
Strona główna Elemco
O firmie Elemco
Partnerzy - Arcolectric, E-tec, Sunon, CoolJag
E-tec - złšcza precyzyjne
Akasa - akcesoria do chłodzenia i moddingu
CoolJag - coolery, zestawy chłodzšce
Sunon - Wentylatory DC i AC
Nowoœci
Promocje
Wyprzedaże
Cennik
Zapytanie ofertowe
Kontakt
Nasi partnerzy to wyłącznie renomowani producenci najwyższej jakości podzespołów. Należą do nich:
E-tec jest znanym szwajcarskim producentem najwyższej jakości gniazd i złączy elektronicznych. Firma posiada 30-letnie doświadczenie w produkcji komponentów elektromechanicznych. Jej fabryki zlokalizowane są Szwajcarii, Chinach i na Tajwanie, a sieć dystrybucyjna swym zasięgiem obejmuje większość krajów na całym świecie.
 
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.e-tec.ch
Akasa to marka od zawsze kojarzona z najleprzymi jakościowo akcesoriami do modyfikacji i chłodzenia komputerów. To właśnie Akasa jako pierwsdza firma na świecie zajęła się tematem moddingu i w tej branży jest jednym niewątpliwym liderem.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.akasa.co.uk
CoolJag to marka bardzo wydajnych i cichych zestawów chłodzących do procesorów komputerowych. Coolery Cooljag wykonane są w technologii skrawania żeberek - "Skiving" opanowanej przez producenta - firmę Chia Chern International - do perfekcji. CoolJag może się poszczycić certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 9002.
 
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.cooljag.com
Od ponad 20 lat marka Sunon firmy Sunonwealth Group jest kojarzona z najwyższej jakości wentylatorami oraz precyzyjnymi silnikami i zdobyła uznanie w wielu gałęziach przemysłu. Wiele wiodących, międzynarodowych producentów wybrało markę Sunon do zastosowania w swoich produktach. Firma Elemco dostarcza wentylatory Sunon już od 10 lat.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.sunon.com.tw
 
 
 
© Elemco